Dołącz do Nas

    SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ MOŻESZ ZWIĄZAĆ Z NAMI !

 

Podpowiadamy czym przede wszystkim powinni wyróżniać się poszukiwani przez nas specjaliści:

 

  • posiadac rozeznanie w technologiach i konstrukcjach z branży mechanicznej, elektrotechnicznej, elektronicznej lub materiałowej,
  • być komunikatywnym, ambitnym, lubić wyzwania i realizować własne pomysły,
  • biegle posługiwać się komputerem PC,

 

Jeżeli masz właśnie to coś - zapraszamy do naszego grona !

  

Sprawdź aktualne oferty pracy w menu po lewej stronie i złóż aplikację.

 

Jeśli zdecydujesz się złożyć do nas CV, umieść tam następującą klauzulę:
    „Zostały mi przedstawione, warunki przetwarzania danych osobowych kandydatów w postępowaniu rekrutacyjnym, rozumiem je i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla celów rekrutacji.

Warunki przetwarzania danych osobowych:
Twoje dane osobowe, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek), nie wymieniane w przepisach prawa, przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie będziemy powierzać twoich danych innym podmiotom ani poddawać ich zautomatyzowanemu profilowaniu. W przypadku, gdy zatrudnimy innego kandydata, Twoje CV będziemy przechowywać nie dłużej niż 12 miesięcy pod warunkiem, że wcześniej nie wycofasz swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jeżeli chcesz, abyśmy uwzględniali twoją kandydaturę również dla celów przyszłych rekrutacji, określ na jaki czas i umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
    „Zgadzam się na przetwarzanie przez najbliższe _______ miesięcy danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji”. 

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@fanina.pl.

 

 

 

 

 

                         

wtorek, 20 Sierpień 2019

Projektowanie stron internetowych - Investmag