Dołącz do Nas

    SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ MOŻESZ ZWIĄZAĆ Z NAMI !

 

Podpowiadamy czym przede wszystkim powinni wyróżniać się poszukiwani przez nas specjaliści:

 

  • posiadac rozeznanie w technologiach i konstrukcjach z branży mechanicznej, elektrotechnicznej, elektronicznej lub materiałowej,
  • być komunikatywnym, ambitnym, lubić wyzwania i realizować własne pomysły,
  • biegle posługiwać się komputerem PC,

 

Jeżeli masz właśnie to coś - zapraszamy do naszego grona !

  

Sprawdź aktualne oferty pracy w menu po lewej stronie i złóż aplikację.

 

Kandydatów prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli o ochronie danych osobowych i umieszczenie jej w stopce CV:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.A.E. FANINA S.A.  w Przemyślu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z  art.6 ust.1 lit. f RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Warunki przetwarzania danych osobowych:
Twoje dane osobowe, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa, a ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek), nie wymieniane w przepisach prawa, przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Nie będziemy powierzać twoich danych innym podmiotom ani poddawać ich zautomatyzowanemu profilowaniu. W przypadku, gdy zatrudnimy innego kandydata, Twoje CV będziemy przechowywać nie dłużej niż 12 miesięcy pod warunkiem, że wcześniej nie wycofasz swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jeżeli chcesz, abyśmy uwzględniali twoją kandydaturę nie tylko tym razem, ale również dla celów przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.A.E. FANINA S.A.  w Przemyślu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak i również na potrzeby kolejnej rekrutacji na dane stanowisko, zgodnie z  art.6 ust.1 lit. f RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem sekretariat@fanina.pl.

 

 

 

 

 

                         

poniedziałek, 14 Październik 2019

Projektowanie stron internetowych - Investmag